خانم حمیرا رنجبر

ادرس رسمی اینستاگرام خانم حمیرا رنجبر :  @homeyraranjbar

سرکار خانم حمیرا رنجبر یکی از هنرمندان و فرهیختگان کشور ایران، فرزند حیدرعلی، در 20 اردیبهشت سال 1373 در مهد فرهنگ و هنر، شهر اصفهان متولد شد.

خانم رنجبر در ابتدای سنین نوجوانی، پنجره ای از هنر به سوی ایشان باز شد تا سال های زندگی خود را پر بار تر از قبل سپری کند؛
او در سنین نوجوانی به مرتبه ای از تجربه و مهارت در رشته تابلوسازی دست یافت تا اولین تابلو برجسته خود را در سال 1388 خلق کند و این چنین سال های پر بار خود را آغاز کند.

 

اما هنر همه ی ماجرا نبود؛
وی از سنین نوجوانی به صورت مستمر و حرفه ای در
 رشته های رزمی، از قبیل" تکواندو و کاراته فعالیت می نمود؛
او توانست  افتخارات متفاوتی در این دو رشته کسب کند
 مرداد 1387 وارد رشته تکواندو شده در اسفند 1392
وارد عرصه کاتای کاراته شد.

 

 

 


کسب مقام سوم در مسابقات کاراته در 17 اسفند 1392


 

کسب حکم کمربند های مختلف در رشته تکواندو

 


همچنان هنر و ورزش، تنها اصل های موفقیت خانم
 حمیرا رنجبر نبود؛
او بعد از کسب عنوانین مختلف در ورزش وارد شغل حسابداری شد تا چالش های جدیدی را در این مسیر جذاب تجربه کند و باز ناقوس موفقیت را به صدا در آورد؛
او کار حسابداری را به صورت حرفه ای از سال 1393 آغاز نمود و با کسب تجربه و پیشرفت در این رشته توانست پا به عرصه های بین المللی بگذارد تا به درخشش خود در چالش های بین المللی نیز ادامه دهد.
وی توانست سال 1394 به دو عنوان تحسین برانگیز در رشته حسابداری دست پیدا کند؛


کسب قبولی در امتحان بین المللی حسابداری در انگلستان


کسب قبولی در امتحان بین المللی حسابداری در اتریش

به این سبب خانم رنجبر توانست در عرصه بین المللی نیز بدرخشد و از این چالش های سخت، دست پر و همراه با موفقیت و تجربه خارج شود.

درخشیدن او و کسب افتخار بین المللی در رشته حسابداری یک امر مهم در رزومه کاری ایشان تلقی شد تا به این ترتیب از ایشان برای تدریس در موسسه های حسابداری در سطح کشور دعوت به عمل بیاورند و وی بتواند در این موسسه ها به عنوان استاد، تحربه های خود را در اختیار دانش آموختگان قرار دهند تا بقیه نیز با الگو برداری از ایشان بتوانند برای کسب عناوین بین المللی و موفقیت، تلاش کنند.

تجربه عالی مهارت های منحصر به فرد ایشان در رشته حسابداری سبب شد تا در 15 آذر 1396 و 15 آذر 1397 به عنوان حسابدار نمونه در سطح کشور برگزیده شود

 

 

تدریس علم و دانش خانم رنجبر ، فقط در موسسه های حسابداری خلاصه نشد؛
ایشان بعد از گذراندن و مرور دروس کتاب های مقطع تحصیلی ابتدایی و با اخذ گواهی معتبر از آمورش و پرورش، توانست در مدارس ابتدایی به عنوان معلم شروع به کار کند تا مسیر جدیدی را در زندگی نیز تجربه کند


اما همچنان تدریس و کسب افتخارات خانم حمیرا رنجبر تا به اینجا، همه ی راه ها و تجربیات ایشان محسوب نمی شد؛
او بعد از کسب تجربه های فراوان و افتخاراتی که در زمینه حسابداری کسب نموده بود، توانست یک جلد کتاب در همین زمینه همراه با محتویات بسیار گران بها و مفید در اوایل سال 1399 خلق کند.


این کتاب که در وصف موضوع حسابداری و امور مالی بود با قلم خانم حمیرا رنجبر با عنوان"چگونه پول پارو کنیم" چاپ و منتشر شد.

 

خرید کتاب چگونه پول پارو کنیم از فروشگاهAM12

(روی لینک بالا کلیک کنید و کتاب چگونه پول پارو کنیم، خانم حمیرا رنجبر را به صورت آنلاین همراه با پست درب منزل، خریداری کنید)

توضیحات و خلاصه از این کتاب به شرح زیر است:

"کتاب چگونه پول پارو کنیم" برای سنین بالای 14 سال تالیف شده است؛ موضوع این کتاب مفهوم دانش حسابداری، نحوه پس انداز کردن، کنترل هزینه و چگونگی چند برابر کردن درامد است.
آیا دلتان می خواهد پول دار باشید؟
ایا دلتان میخواهد در سنین پیری نیازی به سخت کار کردن نداشته باشید؟
حالا می پرسید چگونه می توان این کار را انجام داد؟
باید برای یادگیری کار کنیم، داشتن حرفه باعث می شود که ما شغل داشته باشیم، داشتن شغل باعث می شود که ما درامد داشته باشیم ، داشتن درامد باعث می شود که ما دارایی خریداری کنیم، داشتن دارایی باعث می شود که ما
 سرمایه گذاری کنیم و داشتن سرمایه یعنی دوباره درامد کسب کردن و به همین ترتیب ادامه دارد.
اگر فردی که هیچ بدهی ندارد از 100% حقوق خود 30% را کنار بگذارد و هرگز حتی شرایط خاص(مثل هزینه بیماری)
به آن دست نزند، یعنی اول سهم خود را بردارد و آن را پس انداز کند و بعد 70% باقی مانده را به دلخواه
(البته باید عاقلانه اندیشید) تا از لذت زندگی شیرین هم محروم نباشد. مثلا می تواند با توجه به میزان درامدش
 می تواند وسایل لوکس، پوشاک، مواد غذایی و... بخرد یا حتی
می تواند 70% از باقی مانده درامدش هم مقداری پول کنار بگذارد تا با آن بتواند خانه تهیه کند، به این ترتیب طی گذشت
 چند سال می تواند از پول پس اندازی که جمع کرده است، سرمایه بخرد. یعنی سرمایه گذاری دلخواهش را انجام دهد تا از درامدش،  درامد کسب کند.
فردی که بدهی دارد نیز باید مانند فردی که بدهی ندارد، فرایند بالا را طی کند. فقط چند تفاوت میان فردی که بدهی ندارد و فردی که بدهکار است، وجود دارد؛
فرد بدهکار باید از 100% درامد حقوقش، 30% را کنار بگذارد و 50% درصد را طبق دلخواه خرج کند و 20% باقی مانده را صرف پرداخت بدهی های خود کند تا بتواند طی گذشت چند سال، نه تنها بدهی هایش را پرداخت کند، بلکه بتواند با پولی که پس انداز کرده است، سرمایه بخرد؛ یعنی سرمایه گذاری دلخواهش را انجام دهد.

این توضیحات، خلاصه ای از مطالب پر مفهوم و پر محتوای کتاب" چگونه پول پارو " کنیم بود.

خرید کتاب چگونه پول پاروکنیم از فروشگاه AM12

(برای خرید کتاب چگونه پول پارو کنیم، خانم حمیرا رنجبر، روی لینک بالا کلیک کنید و این کتاب را به صورت اتلاین همراه با پست درب منزل خریداری کنید)


چاپ و انتشار اولین کتاب ایشان، سرآغاز دنیای قلم و نویسندگی ایشان بود تا وی بتواند همراه با اصل پرورش مطالب و کنار هم قرار دادن کلمات، تجربیات خود را در
 کتاب های خود خلاصه کند؛
سپس خانم رنجبر با اخذ گواهی پذیرش و چاپ مقاله در ایران و بعد با اخذ گواهی پذیرش و چاپ مقاله در آمستردام هلند، فعالیت های خود را در این راه به صورت تخصصی و حرفه ای تر ادامه دهد.

( گواهی پذیرش و چاپ مقاله در ایران 8 اسفند 1399)

( گواهی پذیرش و چاپ مقاله در آمستردام هلند 17 اسفند 1399)بعد از چاپ برخی از شعر های ایشان در کنار نویسندگی، از وی به عنوان نویسنده و شاعر نیز یاد می شود.

در 28 فروردین 1400 دلنوشته خانم حمیرا رنجبر در روزنامه" دریا کنار " به عنوافرهیخته هنری به چاپ رسید تا از این طریق نیز مردم بتوانند مطالب ایشان را دنبال کنند      

بعد از سپری شدن مدت زمانی از ظهور و درخشش خانم رنجبر در عرصه قلم، ایشان یک شرکت سازمان مردم نهاد فرهنگی در امور نویسندگی، در سال 1400 تاسیس نمود تا به این ترتیب با مدیریت شایسته خود در این شرکت، اتفاقات خوبی را برای خود و مردم در این سازمان مردم نهاد فرهنگی، رقم بزند.

وی به تازگی، نویسندگی دو فیلنامه را هم در دو سبک متفاوت به پایان رسانده است؛
فیلم نامه کله کدو در ژانر کودک و فیلم نامه آسیب های اجتماعی در ژانر نوجوان نوشته شده است
به این ترتیب با ورود به این عرصه در تلاش است تا چالش های جدیدی را نیز تجربه کند.

عضویت و آغاز فعالیت خانم حمیرا رنجبر در انتشارات حوزه مشق 

 

لینک کارت عضویت خانم حمیرا رنجبر

دومین کتاب این بانو موفق با عنوان تو میتوانی لبخندت را بساز دختر ، در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۰ چاپ شد و در سراسر کشور منتشر شد
به نوعی میتوان محتویات این کتاب را در زمینه روانشناسی و عمل گرایانه عنوان کرد که پس از چاپ بازخورد بسیار خوبی در سطح کشور تا اکنون داشته است

 

کتاب تو میتوانی، لبخندت را بساز دختر یک رمان انگیزشی و سرگذشتنامه از یک دختر است که باتلاش و کوشش به آنچه که میخواسته رسیده است.
چکیده ای از کتاب :
آینده‌ی هر فرد به توانایی‌ها، استعدادها، امیدها، آرزوها، باور کردن خود و خدای خود، مهار کردن ترس درونش، تغییر افکار و اعمالش و شادی درونش بستگی دارد.
زندگی یک بازی است. بنابراین هر کدام از ما انسان‌ها، مهره‌های این بازی هستیم. پس باید با تلاش و کوشش بسیار و حرکت‌های درست و به جا برنده‌ی این بازی به نام زندگی باشیم. برنده شدن، یعنی تسلیم نشدن و لبخند زدن در برابر سختی‌های زندگی و ادامه دادن به بازی تحت هر شرایطی با اراده‌ای قوی‌تر.
هر فرد به عنوان یک مهره برای برنده شدن در بازی و به عنوان یک انسان برای موفق شدن در زندگی باید بتواند توانایی‌ها و استعدادهای خودش را بشناسد و آن‌ها را در هر لحظه مرور کند، به خود و خدای خود ایمان داشته باشد، ترس‌های درون خود را متلاشی و نابود کند، افکار و رفتارش را تغییر دهد و با توکل به خدا در مسیر موفقیت پا بگدارد تا به اهداف و آرمان‌هایش برسد و پیشرفت کند.

 

همچنین نیز کتاب سوم ایشان با عنوان کتاب سازمان مردم نهاد(کلیات) در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به چاپ رسید
موضوع این کتاب در زمینه آگاه سازی افراد جامعه از سازمان مردم نهاد می باشد.
 

در کتاب سازمان مردم نهاد(کلیات) به اختصار سمن، ویژگی‌های زیادی و همچنین آیین‌نامه‌ و وظایف سمن‌ها و اغصای سمن‌ها و ... نوشته شده است.
چکیده‌ای از کتاب :
سازمان‌های مردم نهاد در ایران به گونه‌های مختلف فعال بودند.
بستر های اصلی این فعالیت به ارزشمندی تعاون و همیاری، خیر خواهی و نیکوکاری و هدایت حرف بوده است. هیچ فردی نمیتواند به تنهایی مشکلات این جهان را حل کند. اما همان کار کوچک شما در یک گوشه‌ی این دنیا میتواند فضایی شاد، سالم و ایمن برای مردمی که به کمک شما نیاز دارند، فراهم کند.
در قسمتی از این کتاب به مهمترین نکته  که باید سرلوحه ی زندگی خویش قرار دهیم اساره میکند :
هر چقدر خوب برنامه ریزی کنیم و هر چقدر سخت تلاش کنیم، همیشه ممکن است شرایطی رخ دهد که به هدفمان نرسیم. تیم‌های موفق شکست را نیز همانندموفقیت در فضایی آرام و با تاکید بر اهداف سازمانی مرور می‌کند. در مواجهه با شکست، منطقی هستند و سعی در شناسایی ریشه‌ی مشکلات و برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات دارند.

ادامه رزومه خانم حمیرا رنجبر را در این وبلاگ مشاهده بفرمایید

 

 

 


 

 

حق انتشار همه ی مطالب این وبلاگ محفوض به وب سایت رسمی 

www.arianmohammadipor.ir می باشد و کپی با ذکر منبع بلامانع است.

این صفحه مورد تایید اقای ارین محمدی پور می باشد.

تمامی متن های این وبلاگ توسط ادمین سایت بارگذاری و پردازش است.

می توانید با ورود به صفحه اصلی وب سایت از مطالعه مطالب های ما لذت ببرید و با ورود به فروشگاه محصولات انحصاری AM12 بهترین محصولات هنری و دیجیتال را از ما خریداری کنید

با ما در ارتباط باشید.

عنوان نظر شما (اجباری)
ایمیل (اجباری)
متن نظر شما (اجباری)

نظرات کاربران

5 نظر

 1. توسط در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

  بسیار عالی انشالله موفقیتهای بالا تر

 2. توسط ابراهیم بحرکاظمی در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  موفق و استوار باشید

 3. توسط نسیم در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  موفق باشید

 4. توسط نسیم در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  موفق باشید

 5. توسط سعید اکبر زاده در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  بسیار عالی